Appartement Estrela da Luz A-4EST

  rua manuel alves catarino- luz, Algarve, 8600-152, portugalKaartrua manuel alves catarino- luz, algarve, 8600-152, portugal Latitude: 37.08767; Longitude: -8.7343
 
Hotel
43,27€Per nacht
InternettoegangRestaurant -sSpeciaal SPA aangebod, Massage, SaunaParkeerplaats, GarageFaciliteiten voor mindervalidenTV, Satelliet- / kabeltelevisieFitnessgymIndividuele airconditioningKinderzwembad, Openlucht zwembad, Overdekt zwembad
Waardering van klanten
4,2/5
van  10 Meningen
Zwemmen, Estrela da Luz, LAGOSKamer, Estrela da Luz, LAGOSKamer, Estrela da Luz, LAGOSTerras, Estrela da Luz, LAGOSAlgemeen, Estrela da Luz, LAGOSSport, Estrela da Luz, LAGOSKamer, Estrela da Luz, LAGOSZwemmen, Estrela da Luz, LAGOSAlgemeen, Estrela da Luz, LAGOSZwemmen, Estrela da Luz, LAGOSKamer, Estrela da Luz, LAGOSZwemmen, Estrela da Luz, LAGOS

Hotel beschrijving Estrela da Luz

Algemeen, Estrela da Luz, LAGOS

Dit resort werd geopend in 2005 en beschikt over in totaal 145 appartementen, verdeeld in vijf blokken van 3 verdiepingen. De wooneenheden variëren varieert van studio's tot appartementen met drie slaapkamers, allemaal met volledig ingerichte keukens, een eigen balkon, ondergrondse parkeergarage en satelliettelevisie. Het resort biedt een 24 uur per dag geopende receptie, een snackbar en een restaurant, een wijn & tapas bar en een bar aan het zwembad, een fitnessruimte, overdekt zwembad, bubbelbad, sauna en schoonheidsbehandelingen. Tevens is er internettoegang beschikbaar. Er zijn een speeltuin en een kinderclub, die ook beschikbaar zijn tijdens de zomermaanden.

Kamerbeschrijving

Kamer, Estrela da Luz, LAGOS

Alle stijlvolle appartementen beschikken over een gecombineerde woon-/slaapkamer, een aparte slaapkamer, een badkamer met douche en bad, satelliettelevisie, een stereo en een haardroger. Elk appartement heeft een eigen keuken met een koelkast, wasmachine/droger, vaatwasser en een magnetron. Alle appartementen bieden een tweepersoonsbed en een balkon of een terras. Sommige appartementen hebben airconditioning.

Sportactiviteiten beschrijving

Sport, Estrela da Luz, LAGOS

Recreatiefaciliteiten omvatten een health & beauty centrum met behandelingen en therapieën met producten uit het Elemis assortiment, een prachtig overdekt zwembad met een bubbelbad en sauna, 2 buitenzwembaden, een kinderbad en een fitnessruimte. Andere faciliteiten zijn een tennisbaan en een sportveld. Sommige van deze faciliteiten zijn niet gratis.

Maaltijd bedrijfsaanduiding

In de Hugo Beaty Café & Bar, kunnen ontbijt, lunch en diner vanaf het à la carte menu worden gekozen. De wijn & tapas bar is het hele jaar geopend. Tijdens de zomermaanden is de Gazzebo bar bij het zwembad ook geopend voor hapjes en drankjes.

Reacties van het hotel

De receptie is 24 uur per dag geopend en de sleutel moet bij de receptie bij aankomst worden opgehaald. De accommodatie is beschikbaar vanaf 16.00 uur op de dag van aankomst en de gasten worden verzocht om voor 10.00 uur op de dag van vertrek. Er is een gratis busdienst vanaf het resort naar het centrum van Lagos en de plaatselijke golfbanen. De kosten voor een extra bed kunnen bij de receptie worden betaald.

Hotel Locatie Beschrijving Estrela da Luz

Dit aangename appartementenhotel ligt op 200 meter van het dichtstbijzijnde strand en op minder dan 10 minuten lopen van het centrum. Er zijn veel winkelmogelijkheden, evenals talrijke restaurants en bars te vinden in de directe omgeving (op minder dan 250 meter).

Betalingsmethoden beschrijving

MasterCard, Diners Club en VISA worden door dit hotel als betaalmiddel geaccepteerd.

aankomst beschrijving hoe

Vanaf de luchthaven Faro via snelweg A22: verlaat de luchthaven Faro over de grote weg bij de luchthavenrotonde (met standbeelden die naar boven kijken) en volg de borden naar Faro en de A22. Blijf ongeveer 2,5 km op deze weg en neem de tweede weg naar rechts. Volg de borden A22 Lissabon/Portimão. Om in te voegen op de vierbaansweg gaat u na ongeveer 4 km op de linker rijstrook en neemt u de linker splitsing op de vierbaansweg en volg de borden richting A22 Lissabon/Portimão/Albufeira. Na nog eens 3 km neemt u de rechter afslag op de vierbaansweg en volgt u de borden richting A22 Lissabon/Portimão/Albufeira. A22 snelweg > Lagos: Blijf in westelijke richting rijden over de snelweg A22 voor ongeveer 65 km, afrit 1 naar Lagos. (Let op: neem niet de eerste afslag naar Lagos, aangegeven met Lagos Este, maar de volgende). Rechtdoor blijven rijden over de 1e rotonde, en rechtsaf bij de rotonde naar Praia da Luz, met borden naar Sagres/Vila do Bispo. Lagos > Praia da Luz, Estrela da Luz (met borden naar Sagres/Vila do Bispo). Blijf doorrijden op de hoofdweg (EN125), langs Boavista Golf en door de eerste set verkeerslichten. Ga na ongeveer 2 km door bij de volgende verkeerslichten (Bungalow Park Camping aan de rechterkant) en vervolgens weer door bij verkeerslichten met het dorp Espiche aan de rechterkant. Rijd door tot de derde set verkeerslichten en sla hier linksaf en volg de borden naar Luz. Blijf op de deze weg en ga rechtdoor bij de rotonde. Rijd langs het roze Hotel Belavista aan de linkerkant en neem vervolgens de 2e afslag rechts. Het hotel ligt dan aan de rechterkant.

Beschrijving Estrela da Luz

  • » Aantal verdiepingen (bijgebouw): 3
  • » Bouwjaar: 2005
  • » Bijgebouw: 5
  • » Aantal verdiepingen (hoofdgebouw): 3
  • » Appartementen: 146

Hoteltype

  • » Appartementengebouw

Betalingsvoorwaarden

  • » Visa
  • » MasterCard
  • » Diners Club

Strand

  • » Parasols (*)
  • » Rotsachtig
  • » Zandstrand
  • » Dekstoelen (*)

Kamervoorzieningen / uitrusting (standaardkamer)

  • » Radio
  • » Salon
  • » Stereo
  • » Balkon
  • » Shower
  • » Terras
  • » Satelliet- / kabeltelevisie
  • » TV
  • » Haardroger
  • » Badkamer
  • » Bad
  • » Keuken
  • » Microgolf
  • » Oven
  • » Kluis (*)
  • » Tea / Coffee
  • » Koelkast
  • » Individuele airconditioning
  • » Telefoon met direct kiessysteem (*)
  • » Wasmachine
  • » Strijkijzer en plank
  • » Dubbel bed

Faciliteiten

  • » Ligstoelen
  • » Receptie 24 u-service
  • » Internettoegang
  • » Aankomst 24 u-service
  • » Liften
  • » Sauna
  • » Snack / poolbar
  • » Overdekt zwembad
  • » Aantal zwembaden
  • » Parasols
  • » Openlucht zwembad
  • » Garage
  • » Parkeerplaats
  • » Massage (*)
  • » Speciaal SPA aangebod (*)
  • » Kinderzwembad
  • » Fitnessgym
  • » Bar-s
  • » Receptiehal
  • » Restaurant -s

Activiteiten

  • » Paardrijden (*)
  • » Fiets / MTB (*)
  • » Tennis (*)
  • » Biljart / Snooker (*)
  • » Golf (*)
  • » Surfen (*)
  • » Bananenboot (*)

Afstanden (in meter)

  • » Bar / Pub: 250m
  • » Zee: 200m
  • » Town centre: 200m
  • » Winkelvoorzieningen: 250m
  • » Strand: 200m
  • » Restaurants: 250m
  • » Next big city: 5km
  • » Golfterrein: 2km
  • » FAO Airport - Faro Airport: 100km
(*) Niet inbegrepen in de prijs.