




















Hotel beschrijving Aqua-Mar

Dit gloednieuwe hotel heeft een moderne architectuur en beschikt over in totaal 28 compleet uitgeruste appartementen, een ontspannend zwemgedeelte met een snackbar en een receptie, waardoor de gasten hier een heerlijk verblijf in de Algarve zullen hebben. Tot de voorzieningen van het hotel behoren een lobby, een bar, een hotelkluis en een wisselkantoor. Voor gasten die met de auto arriveren, is parkeergelegenheid beschikbaar.
Kamerbeschrijving

Dit resort biedt T1 appartementen met een eigen badkamer met douche en bad en een keuken met een koelkast, fornuis, magnetron en mogelijkheid om zelf thee en koffie te zetten. In de woonkamer bevinden zich satelliettelevisie en een dvd-speler, de slaapkamer met lits-jumeaux is voorzien van airconditioning, een telefoon en een kluisje.
Sportactiviteiten beschrijving
Het hotel beschikt over twee zwembaden, een kinderbassin en een (snack)bar aan het zwembad. Gasten kunnen ontspannen op de ligstoelen en parasols die het hotel ter beschikking stelt.
Maaltijd bedrijfsaanduiding
Bij de snackbar zijn verschillende hapjes en drankjes verkrijgbaar.
Hotel Locatie Beschrijving Aqua-Mar
Dit gezinsvriendelijke appartementenhotel ligt in de aangename streek Olhos D'Agua, op slechts 5 minuten van het strand van de plaatselijke vissers en het langs zandstrand Falésia, waar de gasten veel restaurants en bars vinden. Het treinstation van Albufeira bevindt zich op ongeveer 7 kilometer van het hotel, naar de luchthaven van Faro, de dichtstbijzijnde luchthaven, is het 35 kilometer.
Betalingsmethoden beschrijving
American Express, Diners Club, MasterCard en Visa worden door dit hotel als betaalmiddel geaccepteerd.
aankomst beschrijving hoe
Vanaf de luchthaven Faro: neem de hoofdstraat Via do Infante of snelweg 125 naar Albufeira en daarna de weg naar Olhos D'Água/Falésia. Bij de verkeerslichten, naar beneden naar het strand van Olhos D'Água, het complex is dan na 100 meter zichtbaar.
Beschrijving Aqua-Mar
- » Bouwjaar: 2007
- » Aantal verdiepingen (hoofdgebouw): 2
- » Aantal kamers: 2
- » Appartementen: 28
Hoteltype
- » Familievriendelijk hotel
- » Aparthotel
Betalingsvoorwaarden
- » Visa
- » American Express
- » MasterCard
- » EC
- » Diners Club
Strand
- » Parasols (*)
- » Rotsachtig
- » Zandstrand
- » Dekstoelen (*)
Kamervoorzieningen / uitrusting (standaardkamer)
- » Shower
- » Satelliet- / kabeltelevisie
- » TV
- » Badkamer
- » Bad
- » Keuken
- » Microgolf
- » Oven
- » Kluis
- » Tea / Coffee
- » Koelkast
- » Individuele airconditioning
- » Internettoegang (*)
- » Telefoon met direct kiessysteem
Faciliteiten
- » Kluis
- » Ligstoelen
- » Geldwissel
- » Snack / poolbar
- » Parasols
- » Openlucht zwembad
- » Parkeerplaats
- » Kinderzwembad
- » Bar-s
- » Ontbijtzaal
- » Receptiehal
Activiteiten
- » Paardrijden (*)
- » Catamaran (*)
- » Kanovaren (*)
- » Bananenboot (*)
- » Motorboot (*)
- » Jetskiën (*)
Rente punten
- » Praia da Falésia: 1km
- » Praia de Olhos D´agua: 300m
- » Zoo marine: 20km
- » Aqua Land: 25km
- » Marina Vilamoura: 10km
Afstanden (in meter)
- » Town centre / Olhos dÁgua: 200m
- » Strand / Olhos d´Agua: 300m
- » Next big city / Albufeira: 7km
- » Tourist centre / Santa Eulália: 3km
- » Train station / Albufeira: 7km
- » Bus station / Albufeira: 8km
- » Metrostation / Ferreiras: 14km
- » Openbaar vervoer / Olhos D´Agua: 250m
- » FAO Airport - Faro Airport: 35km




Anoniem
Klant van Hotelopia, 10/03/2011