



























Hotel Lancaster Hall
Dit comfortabele hotel is gelegen in Bayswater. Het etablissement ligt op 4. 6 kilometer van het stadscentrum waardoor alle bezienswaardigheden gemakkelijk te bereiken zijn. De klanten beschikken binnen een straal van 400 meter over uitstekende vervoersverbindingen die hen in staat stellen de omgeving te verkennen. In totaal staan er 80 eenheden ter beschikking van de gasten. Het hotel beschikt over een wifi-internetverbinding in de openbare ruimtes en de gastenkamers. De receptie van deze accommodatie is 24 uur per dag geopend zodat op elk moment aan de noden van de gasten kan worden voldaan, zowel overdag als ‘s nachts. Helaas zijn er geen accommodatie-eenheden waar reizigers om een kinderbedje voor de allerkleinsten kunnen vragen. Wie niet van dieren houdt, kan volop van zijn verblijf genieten. Dit hotel staat geen huisdieren toe. In dit hotel zijn conferentievoorzieningen beschikbaar. Het is mogelijk dat voor sommige services van Lancaster Hall moet worden bijbetaald.
Hoofdpunten
- •Internettoegang
- •Wi-Fi
Betalingswijzen:



Beschrijving Lancaster Hall
- • Totaal aantal kamers: 80
Hoteltype
- • hotel
Kamervoorzieningen / uitrusting (standaardkamer)
- • Douche
- • Haardroger
- • Satelliettelevisie
- • Televisie
-
Barrièrevrije badkamer
-
Extra bedden Op Aanvraag
-
Internettoegang
-
Kinderbed Op Aanvraag
-
Rokenkamers
-
Rolstoeltoegankelijk
-
Wi-Fi
Faciliteiten
- • Handdoeken en beddengoed tegen een toeslag
- • Lift
- • Rookmelder
- • Waterkoker
- • Inchecktijd: 14:00 -
- • Uitchecktijd
-
Garage
-
Huisdieren < 5 kg toegestaan
-
Huisdieren > 5 kg toegestaan
-
Internet via de kabel
-
Parkeergelegenheid
-
Receptie die 24 uur per dag geopend is
-
Rolstoeltoegankelijk
-
Wi-Fi
Restaurant
- • Continentaal ontbijt: 7:30 - 9:30
- • Ontbijt: 7:30 - 9:30
Catering
- • Bar
- • Ontbijtzaal
Business
- • Conferentieruimte
- • Projector (*)
- • Vergaderzaal
Afstanden (in meter)
- • Centrum: 4,7km
- • Dichtstbijzijnde Bushalte / Metrostation: 400m
- • Bushalte/Treinstation: 500m
Bezienswaardigheden
- • Kensington Gardens: 400m
- • Hyde Park: 1,8km
- • Albert Memorial: 3,2km
Dingen om aan te denken
- • Borg bij aankomst
- • Identiteitskaart bij aanmkomst
Eigenschappen van de kamer Quadruple Standaard
- • Badkamer

Eigenschappen van de kamer Quadruple Standaard
- • Badkamer
Eigenschappen van de kamer Single Kamer Standaard
- • Badkamer
Eigenschappen van de kamer Driepersoonskamer Standaard
- • Badkamer
Eigenschappen van de kamer Twin Standaard
- • Badkamer

(*) Niet inbegrepen in de prijs.
Hotels dichtbij Lancaster Hall
- op 25 meter
Craven Hotel


Dit charmante hotel ligt in Paddington. De accommodatie ligt op 1. 6 kilometer van het stadscentrum waardoor vele bezienswaardigheden gemakkelijk te voet te bereiken zijn. De gasten zullen de nabijheid van de belangrijkste uitgaansgebieden zeer waarderen. De accommodatie bevindt zich vlakbij de belangrijkste openbare transportverbindingen. De bezoekers verblijven op 24. 4 kilometer van de luchthaven. Er zijn in totaal 32 slaapkamers. Dit etablissement werd volledig heringericht in 2015. Ter plaatse is er zowel vast als draadloos internet beschikbaar. De receptie van dit etablissement is 24 uur per dag geopend voor het gemak van de gasten. Helaas zijn er geen accommodatie-eenheden waar gasten om een kinderbedje voor de allerkleinsten kunnen vragen. Zowel grote als kleine huisdieren zijn toegestaan. De bezoekers zullen de parkeerruimte en garage zeer op prijs.
Waardering van klanten4,0/5van 2 MeningenVanaf167,00€
Meer bekijken - op 74 meter
Brunel Hotel


Het populaire middenklassehotel ligt centraal in de wijk Bayswater, vlakbij Hyde Park. De toeristische attracties en winkel- en amusementsmogelijkheden zijn te voet en met het openbaar vervoer gemakkelijk te bereiken.Het gebouw werd in 1970 gebouwd en kortgeleden gerenoveerd. Het hotel heeft, verdeeld over 4 verdiepingen in totaal 42 kamers, waarvan 9 éénpersoons en 11 tweepersoonskamers. Het hotel heeft voor haar gasten een ontvangsthal met liften, kluizen, een receptie, die 24 uur per dag bemand is en een ontbijtzaal.Alle hotelkamers zijn smaakvol ingericht en voorzien van haardroger, satelliet-tv, eigen internetaansluiting, tweepersoonsbed en centrale verwarming. De kamers zijn bovendien met tapijt gestoffeerd.Het ontbijt kan geserveerd of aan een buffet zelf samengesteld worden.
Waardering van klanten3,4/5van 27 MeningenVanaf247,00€
Meer bekijken - op 94 meter
The Westbourne Hyde Park


Dit comfortabele hotel verwelkomt u in Paddington. Er zijn in totaal 96 gastenkamers in The Westbourne Hyde Park. Dit hotel onderging een renovatie in 2016. Er is overal in het hotel wifi. Aangezien de receptie van dit hotel 24 uur per dag geopend is, zijn de gasten altijd welkom. The Westbourne Hyde Park is ontworpen op maat van de behoeften van de jonge gasten en beschikt op aanvraag over enkele kamers met kinderbedjes voor kleine kinderen. Gasten met beperkte mobiliteit kunnen in The Westbourne Hyde Park verblijven. Het beschikt over enkele handicapvriendelijke gestenkamers. Huisdieren zijn niet toegestaan. Een bedrag kan worden aangerekend voor sommige van deze services.
Vanaf207,00€
Meer bekijken








