Reizigersbeoordelingen van TripAdvisor

Gebaseerd op 1426 reizigersbeoordelingen

Duurzaam



















































Hotel Adina Apartment
Dit hotel is zowel voor toeristen, zakenreizigers, families en groepen zeer geschikt. Het ligt in Kopenhagen, aan de kust van Langelinie. Talrijke bezienswaardigheden, evenals restaurants, theaters en mogelijkheden om u te vermaken kunt u vanaf het hotel gemakkelijk bereiken. Het stadscentrum ligt op ongeveer 3 km afstand en de luchthaven van Kopenhagen ligt op ongeveer 10 km.Het in het jaar 2005 geopende hotel van de betere middenklasse telt 8 verdiepingen met in totaal 128 appartementen. In het hotelgebouw vindt u een ontvangsthal met een receptie, die 24 uur per dag voor u klaar staat, een hotelkluis, garderobe en een lift. Verder vindt u in het gebouw een café, minimarkt, kapsalon, bar, een van airconditioning voorzien restaurant (kinderstoelen aanwezig), eetzaal, conferentieruimte, internetaansluiting, WiFi hotspot en een fietsenkelder met fietsverhuur. De gasten kunnen gebruik maken van de room- en wasservice en een wasgelegenheid. Het hotel heeft een bewaakte parkeerplaats en een garage.De in Europese stijl ingerichte appartementen hebben elk een afzonderlijk woon-/eet- en werkgedeelte en een compleet ingerichte keuken met koelkast, fornuis, magnetron, thee- en koffiezetapparaat en wasmachine. Tevens zijn ze voorzien van een badkamer/douche/wc met haardroger, een telefoon, voicemail, satelliet-/kabeltelevisie, radio, stereo-installatie, strijkset, tweepersoons- of kingsize bed, huurkluis, vloerbedekking en een balkon. De airconditioning en de verwarming zijn individueel reguleerbaar. Tevens is het mogelijk om twee appartementen met een tussendeur te boeken.De gasten hebben de beschikking over een overdekt zwembad, een wellnesscentrum met sauna, whirlpool, massageservice en een fitnessruimte.U kunt het ontbijt, de lunch en het diner zelf aan een buffet samenstellen. De lunch en het diner kunnen bovendien à la carte of als menu worden gekozen. Tevens kan de keuken voor haar gasten dieetmaaltijden of speciale gerechten bereiden.
Hoofdpunten
- •Parkeergelegenheid (*)
- •Wi-Fi
- •Internet via de kabel
Betalingswijzen:






Beschrijving Adina Apartment
- • Bouwjaar: 2005
- • Aantal verdiepingen (hoofdgebouw): 8
- • Totaal aantal kamers: 128
- • Appartementen: 128
Hoteltype
- • hotel
Kamervoorzieningen / uitrusting (standaardkamer)
- • Badkamer
- • Balkon
- • Douche
- • Fornuis
- • Haardroger
- • Individueel regelbare airconditioning
- • Individueel regelbare verwarming
- • Keuken
- • Kitchenette
- • Kluisje
- • Koelkast
- • Koelkastje
- • Magnetron
- • Radio
- • Stereo-installatie
- • Strijkijzer met strijkplank
- • Televisie
- • Thee-/koffiezetapparaat
- • Vloerbedekking
- • Wasmachine
-
Barrièrevrije badkamer
-
Rokenkamers
-
Rolstoeltoegankelijk
-
Woonkamer
Faciliteiten
- • Bagageruimte
- • Fietsenstalling
- • Fietsverhuur
- • Fitnessruimte
- • GSM-ontvangst
- • Garderobe
- • Gemeenschappelijke ruimten met airconditioning
- • Haard
- • Kamerservice
- • Kluisje
- • Kranten
- • Laat uitchecken
- • Lift
- • Lokale en internationale telefoongesprekken
- • Privézwembad
- • Supermarkt
- • Terras
- • Tuin
- • Wasserette
- • Wasservice
- • Winkel
- • Wisselkantoor
- • Inchecktijd: 18:00 -
- • Uitchecktijd
-
Garage.30,20€ Per unit/night
-
Huisdieren < 5 kg toegestaan
-
Huisdieren > 5 kg toegestaan
-
Internet via de kabel
-
Parkeergelegenheid.30,20€ Per unit/night
-
Receptie die 24 uur per dag geopend is
-
Rolstoeltoegankelijk
-
Wi-Fi
Restaurant
- • Continentaal ontbijt
- • Dieetmaaltijden
- • Diner als keuzemenu
- • Diner buffet
- • Diner à la carte
- • Glutenvrije maaltijden
- • Lunch als keuzemenu
- • Lunch buffet
- • Lunch à la carte
- • Ontbijt
- • Ontbijt en lunch
- • Ontbijtbuffet
- • Snacks
- • Vegetarische maaltijden
- • Warm ontbijt
Catering
- • Airconditioning
- • Bar
- • Hoge kinderstoelen
- • Ontbijtzaal
- • Restaurant
Business
- • Businesscentrum
- • Conferentieruimte
- • Fax
- • Printer
- • Vergaderzaal
Health
- • Sauna
Activiteiten
- • Fietsen/mountainbiken
- • Fitness
Afstanden (in meter)
- • Centrum: 3km
- • Strand: 5km
- • Dichtstbijzijnde Bushalte / Metrostation: 5km
- • CPH Airport - Copenhague: 15km
Bezienswaardigheden
- • Langelinie: 600m
- • Little Mermaid: 800m
- • International cruise terminal: 300m
Green Programs
- • Green Key – Foundation for Environmental Education (FEE)
Dingen om aan te denken
- • Minimale boekings-/incheckleeftijd
Eigenschappen van de kamer Apartment 1-Persoons
- • Afwasmachine
- • Broodrooster
- • Bureau
- • Keukengerei, borden en kopjes
- • Kinderen delen het bed met hun ouders
- • Ligbad
- • Make-upspiegel
- • Schoonmaakdienst
- • Toiletartikelen
- • Wekservice

Eigenschappen van de kamer Apartment 1-Persoons
- • Afwasmachine
- • Broodrooster
- • Bureau
- • Keukengerei, borden en kopjes
- • Kinderen delen het bed met hun ouders
- • Ligbad
- • Make-upspiegel
- • Schoonmaakdienst
- • Toiletartikelen
- • Wekservice
Eigenschappen van de kamer Apartment 2-Persoons
- • Ligbad
Eigenschappen van de kamer Apartment 3-Persoons
- • Afwasmachine
- • Broodrooster
- • Bureau
- • Eetruimte
- • Keukengerei, borden en kopjes
- • Ligbad
- • Make-upspiegel
- • Schoonmaakdienst
- • Toiletartikelen
- • Wekker
- • Wekservice
Eigenschappen van de kamer Studio 1-Persoons
- • Make-upspiegel
- • Schoonmaakdienst
- • Telefoon met directe buitenlijn
- • Toiletartikelen
- • Wekker
- • Wekservice
Eigenschappen van de kamer Studio 2-Persoons
- • Afwasmachine
- • Bureau
- • Keukengerei, borden en kopjes
- • Ligbad
- • Make-upspiegel
- • Schoonmaakdienst
- • Toiletartikelen
- • Wekker
- • Wekservice

(*) Niet inbegrepen in de prijs.
Hotels dichtbij Adina Apartment
- op 805 meter
Osterport


Dit moderne hotel voor zakenreizigers en toeristen is centraal gelegen. Op slechts enkele minuten loopafstand ligt de kleine zeemeermin, de opera, Kongens Nytorv, de voetgangerszone en het paleis Amalienborg. Talrijke winkelmogelijkheden, meren, parken en cafés zijn gemakkelijk te voet te bereiken. De luchthaven Kopenhagen ligt op ongeveer 10 km afstand.Het cityhotel beschikt over in totaal 170 kamers, hiervan 40 eenpersoons en 130 tweepersoonskamers, die fris en modern zijn ingericht. Het hotel biedt zijn gasten een stijlvolle ontvangsthal met lift, hotelkluis, geldwisselkantoor en een 24 uur per dag geopende receptie. Daarnaast beschikt het over een gezellige lounge met televisie. Gasten kunnen gratis gebruik maken de PC-bar en van WiFi in het hele hotel. Verder zijn er een televisiekamer, een restaurant met een afgescheiden niet-rokergedeelte, wasservice en een conferentieruimte voor zakenreizigers.Alle kamers beschikken standaard over een badkamer, telefoon, satelliet-/kabeltelevisie, radio, gratis WiFi en centrale verwarming.In het ontbijtrestaurant staat alles voor u klaar voor een goed begin van de dag.Vanaf de luchthaven Kopenhagen rijdt een trein direct naar het station Osterport, dat voor het hotel ligt. De reistijd vanaf de luchthaven is ongeveer 20 minuten. Als u met de auto komt, kunt u gebruik maken van de parkeergelegenheid voor het hotel.
Waardering van klanten3,5/5van 67 MeningenVanaf102,00€
Meer bekijken - op 1,71 Km
Phoenix


Het hotel ligt direct in het centrum van Kopenhagen, dichtbij het fraaie kasteel Amalienborg. Op slechts enkele minuten loopafstand bereikt u Støget, Nyhavn en het koninklijke theater. Restaurants, bars, cafés en discotheken bevinden zich op 100 m afstand. Openbaar vervoer bevindt zich direct voor het hotel. De luchthaven Kopenhagaen Kastrup is met de transfer binnen 20 minuten te bereiken.Dit aantrekkelijke hotel werd in het jaar 1991 gebouwd en in 2001 gerenoveerd. Het beschikt op 4 etages over in totaal 213 kamers, waarvan 75 eenpersoons-, 137 tweepersoonskamers en 7 suites. Het hotel biedt zijn gasten een ruim opgezette ontvangsthal met een lift, 24 uur per dag geopende receptie, hotelkluis, geldwisselkantoor, garderobe, tv-kamer en een conferentieruimte met openbare internettoegang. Daarnaast beschikt het hotel over een gezellig café en een à la carte restaurant met een afgescheiden niet-rokergedeelte. Ook beschikt het hotel over room- en wasservice. Bij het hotel vindt u parkeermogelijkheden.De kamers zijn smaakvol gedecoreerd en beschikken over een lounge en een badkamer met haardroger. Tevens beschikken ze over een telefoon, satelliet/kabeltelevisie, radio, internetaansluiting, minibar, koelkast, kluis, centrale verwarming en een tapijtvloer.
Waardering van klanten4,0/5van 11 MeningenVanaf170,00€
Meer bekijken - op 1,8 Km
Copenhagen Admiral Hotel


Dit comfortabele stadshotel is ongeveer 15 kilometer van de luchthaven van Kopenhagen. Het ligt direct aan het water en vlakbij het paleis Amalienborg. De flaneerstraat Nyhavn en een aansluiting op het openbaar vervoer zijn gemakkelijk te voet te bereiken.Dit historische hotel van de hogere middenklasse in een monumentaal pakhuis in de haven werd in 1787 gebouwd. Het werd in 1978 geopend en in 2005 grootscheeps gerenoveerd. Het beschikt op 7 etages in totaal over 366 kamers, waarvan 56 suites. Het heeft een ontvangsthal met 24 uur geopende receptie, een bar, een club en een restaurant met niet-rokergedeelte. Auto's kunnen op de eigen parkeerplaats of in de garage geparkeerd worden.De uitnodigende kamers van het hotel werden met veel liefde aangepast aan de vakwerkconstructies met Pommerse dennenbomen, waardoor de ruimtes een heel rustikale en maritime atmosfeer uitstralen. De kamers zijn voorzien van badkamer met wc, douche, haardroger, een telefoon, satelliet-/kabeltelevisie, internetaansluiting, minibar/koelkast en een huurkluis.U kunt ook gebruik maken van een sauna tegen betaling en een zonnestudio.U kunt uw ontbijt zelf aan een buffet samenstellen.
Waardering van klanten4,2/5van 24 MeningenVanaf146,00€
Meer bekijken






