Reizigersbeoordelingen van TripAdvisor

Gebaseerd op 281 reizigersbeoordelingen

Wi-Fi gratis

Duurzaam
Safe2Stay

















































(Geldigheid: 15/05/2020 - 31/12/2021).
Hotel Holiday Inn Express LaGuardia
Dit comfortabele hotel verwelkomt u in La Guardia Airport. Er zijn in totaal 83 accommodatie-eenheden in Holiday Inn Express LaGuardia. Deze accommodatie werd volledig heringericht in 2013. In de gemeenschappelijke ruimtes is zowel vast als draadloos internet beschikbaar voor het comfort van de gasten. Reizigers worden welkom geheten in een hal met een receptie die 24 uur per dag is geopend. Wie niet van dieren houdt, kan volop van zijn verblijf genieten. Dit etablissement staat geen huisdieren toe. De reizigers die met de auto aankomen kunnen hun voertuig in de parkeerruimte van de accommodatie stallen.
Hoofdpunten
- •Parkeergelegenheid
- •Wi-Fi
- •Inchecktijd 16:00 - 00:00
- •Uitchecktijd 11:00 - 12:00
- •Safe2Stay
Betalingswijzen:





Beschrijving Holiday Inn Express LaGuardia
- • Bouwjaar: 1968
- • Eenpersoonskamers: 49
- • Jaar van de laatste renovatie: 2013
- • Aantal verdiepingen (hoofdgebouw): 6
- • Totaal aantal kamers: 83
- • Tweepersoonskamers: 34
Hoteltype
- • hotel
Kamervoorzieningen / uitrusting (standaardkamer)
-
Rokenkamers
-
Rolstoeltoegankelijk
-
Wi-Fi
Faciliteiten
- • Bagageruimte
- • Concierge
- • Droger
- • Eetruimte
- • Fitnessruimte
- • GSM-ontvangst
- • Gemeenschappelijke ruimten met airconditioning
- • Kamerservice
- • Kluisje
- • Kranten
- • Lift
- • Luchthavenvervoer
- • Meertalig personeel
- • Supermarkt
- • Wasserette
- • Wasservice
- • Winkel
- • Inchecktijd: 16:00 - 0:00
- • Uitchecktijd: 11:00 - 12:00
-
Parkeergelegenheid
-
Receptie die 24 uur per dag geopend is
-
Rolstoeltoegankelijk
-
Wi-Fi
Restaurant
- • Ontbijt
- • Ontbijtbuffet
Catering
- • Restaurant
Business
- • Businesscentrum
Entertainment
- • Televisieruimte
Activiteiten
- • Fitness
Bezienswaardigheden
- • World Ferris Marina: 10km
- • Queens Centre Mall: 10km
- • Terrace on the Park: 5km
- • Manhattan: 45km
Green Programs
- • IHG Green Hotel Certificate
Dingen om aan te denken
- • Niet roken zone
Healthy & Safety (COVID)
- • IHG - Clean Promise
Eigenschappen van de kamer Tweepersoonskamer Kingsize Bed
- • Aantal slaapkamers
- • Woonkamer

Eigenschappen van de kamer Tweepersoonskamer Kingsize Bed
- • Aantal slaapkamers
- • Woonkamer
Eigenschappen van de kamer Tweepersoonskamer Standaard
- • Aantal slaapkamers
- • Woonkamer
Eigenschappen van de kamer Twin Twee Bedden
- • Aantal slaapkamers
- • Woonkamer
Eigenschappen van de kamer Twin Standaard
- • Aantal slaapkamers
- • Woonkamer

Hotels dichtbij Holiday Inn Express LaGuardia
- op 1,64 Km
Wyndham Garden Laguardia South


Dit comfortabele hotel bevindt zich in Long Island.
Vanaf178,00€
Meer bekijken - op 2,68 Km
Best Western Queens Court Hotel


Dit eenvoudige hotel verwelkomt u in La Guardia Airport. Er zijn in totaal 59 accommodatie-eenheden. De bezoekers kunnen niet alleen van de diensten en voorzieningen genieten maar ook van vast en draadloos internet in de openbare ruimtes. Klanten kunnen genieten van het gemak van een receptie die 24 uur per dag geopend is. Er zijn toegankelijke, openbare ruimtes. Huisdieren zijn niet welkom. Best Western Queens Court Hotel stelt een parking ter beschikking voor het comfort van de gasten. Best Western Queens Court Hotel beschikt over zakelijke voorzieningen, ideaal voor zakenreizigers. Het is mogelijk dat voor sommige services van Best Western Queens Court Hotel moet worden bijbetaald.
Vanaf119,00€
Meer bekijken - op 2,82 Km
Flushing Central Hotel

Dit gezellige hotel is gevestigd in La Guardia Airport. Het hotel ligt op 160 meter van het stadscentrum waardoor alle bezienswaardigheden gemakkelijk te bereiken zijn. De belangrijkste uitgaansgebieden zijn gemakkelijk bereikbaar vanuit het etablissement. De klanten kunnen de openbare transportmiddelen te voet bereiken. De reizigers verblijven op 4. 0 kilometer van de luchthaven. Er zijn 32 uitnodigende gastenkamers. Flushing Central Hotel werd volledig gerenoveerd in 2017. Er is overal in het hotel wifi. De receptie van Flushing Central Hotel is 24 uur per dag geopend. Er zijn geen kinderbedjes beschikbaar in dit etablissement. Het hotel beschikt over toegankelijke openbare ruimtes en telt 2 handicapvriendelijke gastenkamer. Huisdieren zijn niet toegestaan in Flushing Central Hotel. Zakenreizigers kunnen gebruik maken van vergaderruimtes, ideaal voor de organisatie van een seminarie of het vieren van een speciale gelegenheid. Het is mogelijk dat voor sommige van bovengenoemde services moet worden bijbetaald.
Vanaf104,00€
Meer bekijken







